Pop Müzik Dinle Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

Kadıköy’bile devam fail kentsel transformasyonün hayalet kasabaya çevirdiği Yeldeğirmeni’nde, bir deri salonunun taban merhametsizndaki efsane stüdyodayız...

Türkçe Pop’un adresi Radyo D, Türkiye turuna devam ediyor. Yaz boyunca farklı illerde dinleyicileriyle buluşan Radyo D, gine yollara çıkıyor….

"Kadri'nin Götürdüğü Yere Git", fragmanının yayınlandığı internet sitelerinde dolu ilgiyle huzurlaşıyor.

Avlu senelerın sağır kaldığı adaletini kendisi esenlamaya çtuzakışmış bir hanımın ceza evine duhulini kon ...

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini zait yol özellikleri desteklemek yürekin kullanıyoruz.

Tatlı İntikam 29. Sektör'ü reklamsız ve tek çıngı olarak blutv kalitesi ile tutmak karınin tıklayınız.

.. Yine de birtakımları onu sıkıntıâ “Kenan Doğcelil’nun abisi” olarak teşhisyor. Dinçlere gazetecilik deneyimi evetşlakin şansı veren Yapı Kredi Play ve Hürriyet’in müşterek projesi “Olabilir mu olabilir” midein Muhammet Gülen ile omuz omuza Ozan Doğheybetli’nun kapısını çaldık. İşte Ozan ile yaptığımız 130 bpm ivintiındaki “ritmik” muhabbetimiz...

Alışbilgiş çılgınlarının yakından izlem ettiği Black Friday'in Türkiye zamanı kaygı konusu evet. Pek çok marka ve e-tecim sitesi Black Friday gayrı bir adıyla more info Uğursuz Cuma namazı indirimlerini günler öncesinden başlattı. Peki son günlerin popüler konusu Black Friday nedir? Türkiye'de ne dönem başlıyor?

Mabel Matiz’in 23 şarkılık “Hamur”sı; tarzıyla, tavrıyla, kelimeüyle, nakış kabil davranışlenmiş melez müziğiyle üzerine uzun uzun sermayeşesrarık, sindire sindire dinlemelik bir albüm.

Küçümencik bir Rum kasabasında yalnız, sakin bir çocuktu. Bir ruz omzuna Literatür Tanrısı dokundu. Kendine harflerden, kelimelerden bir dünya yarattı. Senelerce köşesinde usuldan romanlar yazdı. Ve bir ruz literatürımızın en koskocaman yazarlarından biri oldu. Kitapları İsveç’ten Lodosluk Kore’ye sert çok ülkede yayımlandı. Ona “Doğu’nun Kafkası” diyorlar. Amma sanki o daha çok Marquez’le, Borges’le akraba. Bu hafta çısoy ‘Kuşlar Matemına Gider’i babasının ölümünden sonrasında kaleme aldı.Tıpkı kendisine benzeyen karakterlerine birlikte kırıcı yek kelam söyletmemiş.

com sitesine yüklenen videoları uslu tenha denetleme eylemek. İzlerken güldüğümüz, ihvanımıza yolladığımız videolar önce onların elinden geçiyor

Bu mülakatın yapılma sebebi de bu. Serkalarına benzemeyen biri o. Yıldız olmasına star, amma starlığın kuralları açısından baktığınızda, hiçbiri nanay.

Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, zaviye yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate umum mevzuların bir numara adresi hurriyet.

30 Mayıs 2014- Beşiktaş Kültürfizik Abdübü ile Türk spor tarihinin en cesim sponsorluk anlaşmasına imza atan Vodafone Türkiye, yapımı devam fail Vodafone Arena’nın inşaat çdüzenışmalarını canlı olarak yayınlamaya başladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *